Predaj bytov
Predaj bytov v novostavbe
Vizualizácia bytovej výstavby
1. podlažie
2. podlažie
3. podlažie
4. podlažie
5. podlažie
6. podlažie
Cenník bytov
Parkovacie boxy a pivnice
Situácia - okolie výstavby
C e s p r o z a, s. r. o.
Budyšínska 14
831 03 Bratislava

mobil: 0911/704 862
  0911/911 887
   
e-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Family House - Bratislava Trnávka

Priestranné pohodlné byty s výborným dopravným prepojením v tichšej časti Bratislavy ponúka nový projekt Family House Bratislava – Trnávka.

Na Vrútockej ulici v Bratislave – Trnávke vyrástol nový obytný dom nazvaný Family House. Budova  rešpektuje tichú lokalitu s prevažujúcou individuálnou zástavbou. Najvyššia časť členitého domu dosiahla šesť nadzemných podlaží, postupne sa dom znižuje k tretiemu podlažiu. Ponúka spolu 23 bytov, z ktorých veľká väčšina sa pohybuje v rozmedzí od 80 až do 145 m2 obytnej plochy. K väčšine bytov je aj priestranná terasa alebo balkón. Prvé nadzemné podlažie ponúka občiansku vybavenosť a obchodné priestory. Budúci majitelia bytov si môžu k bytu dokúpiť aj garážové miesto v podzemnom podlaží alebo parkovacie miesto vedľa domu.

Architektonické riešenie obytného domu Family House Bratislava – Trnávka korešponduje s prostredím. Má veľkú členitú sedlovú strechu s ateliérovými oknami a harmonické línie, ktoré opticky domu dodávajú mäkký výzor bližší individuálnej výstavbe, než bytovým domom. Family House zodpovedá rozsahom podobnej zástavbe, ktorá už na Trnávke je z predchádzajúcich rokov, teda skôr menším domom, v ktorých sa nachádza vždy len niekoľko bytov.

Takáto výstavba je typickým riešením pre rodinné bývanie. Poskytuje dostatočne veľký priestor pre rodinu, ktorá nechce bývať v individuálnom rodinnom dome, ale ani v staršom, odosobnenom a rozlohou menšom panelákovom byte. Family House v Bratislave – Trnávke ponúka komfortné bývanie s vlastnou kotolňou a individuálnou reguláciou tepla pre každý byt. V dome sú aj okrem troch samostatných schodísk tri výťahy.

Family House v Bratislave - Trnávke je už zrealizovaný a skolaudovaný.


Predaj bytových a nebytových priestorov  ukončený.

Vizualizácia bytovej výstavby